The Last Sundown online

O gre The Last Sundown

To koniec świata. Ziemia stała się pustkowiem, a walka o przetrwanie staje się coraz trudniejsza, ponieważ zasoby są kontrolowane przez złych watażków Tuco i Lauro. Dwójka rezolutnego rodzeństwa, Ray i Devin, wylęgają plan obalenia ich i odzyskania zasobów, próbując powstrzymać Ostatni Zachód Słońca.

Automat do gry The Last Sundown posiada następujące cechy

The Last Sundown. Ten automat Dynamic Payways jest przeznaczony do darmowej gry w kasynie online. Gra główna rozpoczyna się od 243 sposobów na wygraną; po aktywacji symboli dzielonych, potencjał graczy wzrasta do 59,049 sposobów na wygraną. Symbole Wild i Scatter pełnią rolę fabuły. Dziki reprezentuje skarb, który Ray i Devin chcą rozpowszechnić wśród społeczności. A symbol Scatter reprezentuje apteczkę, która pomaga chorym. Pozostałe symbole reprezentują broń postaci. Każdy z nich ma futurystyczną i improwizowaną estetykę - pomyśl o Mad Maxie.

Slot Machine Characters

DEVIN i RAE. Ta para rodzeństwa nie cofnie się przed niczym, aby upewnić się, że Tuco i Lauro zawiodą w swojej misji zachowania zasobów od reszty ludzkości.

TUCO i LAURO. Brutalnym Tuco i Lauro udało się przejąć władzę nad tym, co pozostało z ludzkości, i nie oddadzą jej bez walki.