Starburst online

Automat Starburst ma pięć bębnów i trzy rzędy z dziesięcioma liniami wypłat, które liczą się w obie strony.

Ta gra to klasyk wszech czasów - automat jest znany z jackpotów zmieniających życie.

  • Funkcje bonusowe obejmują rozszerzające się symbole wild i ponowne obroty.
  • Gra została zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych i jest dostępna na Androida oraz iOS.

Jak grać na automacie Starburst?

Starburst.Ten slot online z pięcioma bębnami i trzema rzędami ma kilka ciekawych funkcji: Win Both Ways, rozszerzający się dziki Starburst. Jeśli lubisz szybkie tempo gry, Starburst™ posiada wiele funkcji, które sprawią, że gra w niego będzie łatwa.

Zanim zaczniesz grać na slocie Starburst online, wybierz wysokość zakładu. W grze online dostępne są opcje od 0,10 do 100$. Naciśnij maksymalny zakład, aby natychmiast wybrać najwyższy dostępny zakład.

Symbole Starburst to pięknie zaprojektowane klejnoty, każdy w innym kolorze i kształcie. W grze znajduje się pięć klejnotów oraz dwa inne wysoko płatne symbole: szczęśliwa liczba siedem oraz złoty kruszec. Sztabka złota jest najlepiej płatnym symbolem w grze, a jeśli ułożysz pięć z nich na jednej linii, wygrasz maksymalną wygraną.

Cechy

Zwycięstwa w obu kierunkach. W większości slotów, kombinacje symboli są tworzone od lewej do prawej. Jednak w slocie Starburst wygrane wypłacane są zarówno z lewej, jak i z prawej strony. To zwiększa szanse na wygraną i sprawia, że Starburst jest ulubioną grą wielu graczy gry w kasynie za darmo.

Wilds

Symbole Wild są głównym symbolem bonusowym w slocie Starburst i pomagają tworzyć wygrywające kombinacje poprzez zastępowanie innych płatnych symboli. Nie tylko to, ale kiedy pojawia się symbol wild, rozszerza się on na cały bęben.

Respiny

Rozszerzające się symbole wild aktywują funkcję darmowych ponownych obrotów w grze Starburst. Za każdym razem, gdy dziki symbol rozszerza się, aby pokryć bęben, pozostaje on na miejscu, a bębny nadal się kręcą. Funkcja respins jest aktywowana do trzech razy, potencjalnie prowadząc do wysokich wygranych!

Wniosek

Automat Starburst jest jednym z najbardziej popularnych automatów do gry na świecie. Pomimo tego, że gra została wydana w 2012 roku, nadal znajduje się w czołówce wyborów graczy. Podczas gdy rozgrywka jest prosta, jest ona również niezwykle satysfakcjonująca, biorąc pod uwagę funkcje bonusowe. Spróbuj zagrać teraz za darmo i dołącz do milionów graczy, którzy świetnie się bawią grając na slocie Starburst.

Starburst Często zadawane pytania

Czy mogę grać w Starburst za darmo?
Starburst jest darmowy i można w nim ćwiczyć i wypróbować wszystkie funkcje bonusowe. Ta gra jest dużo zabawy do gry, nawet jeśli grasz darmową wersję demo. Dodaliśmy wersję demo do tej strony, więc możesz zagrać w Starburst slot za darmo już teraz!
Jak mogę wygrać na slocie Starburst?
Starburst jest prostą grą, dlatego gracze ją uwielbiają. Aby rozpocząć grę na pieniądze, wybierz zakład, kliknij na obrót i obserwuj, jak trzy lub więcej pasujących symboli kombinacji spadnie na linię. Istnieje dziesięć linii wypłat, a im więcej pasujących do siebie symboli, tym większa będzie wygrana.
Czy mogę odblokować darmowe spiny podczas gry w Starburst?
W automacie Starburst nie ma darmowych obrotów, ale zamiast tego wygrywasz obroty, które trwają do trzech razy z rzędu. Za każdym razem, gdy pojawia się symbol wild w Starburst slot, rozszerza się on na cały bęben. Następnie uruchamia on darmowy re-spin, zwiększając Twoje szanse na wielką wygraną!