Divine Fortune online

Ta gra to klasyk wszech czasów - automat jest znany z jackpotów zmieniających życie.

Przegląd automatów do gry Divine Fortune

Divine Fortune. Divine Fortune ma 5 bębnów, 3 linie i 20 linii wypłat, co wydaje się dość standardowe. Ale sekret sukcesu tej gry leży w dużej liczbie funkcji slotu, w tym symbole wild, re-spiny Falling Wilds, funkcja Wild-on-Wild, darmowe spiny i gra bonusowa z 3 różnymi jackpotami, w tym progresywny mega jackpot! Kaskada złotych monet, ekscytacja, rozrywka i dreszczyk emocji w obfitości.

Gra jest zoptymalizowana dla systemów iOS i Android, z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika, który zapewnia fantastyczne wrażenia dla gracza, niezależnie od używanego urządzenia.

Jak grać w Divine Fortune

Automat ma średnią do wysokiej zmienność. Aby wygrać wygrane, gracze muszą trafić przynajmniej 3 takie same symbole na jednej linii wygrywającej.

Kolejną rzeczą jest to, czy jesteś po jackpoty. 3 lub więcej symboli bonusowych aktywuje grę bonusową z jackpotem. Wszystkie obroty w grze bonusowej z jackpotem są darmowe! Zebrane symbole bonusowe są losowo umieszczane na bębnach przed rozpoczęciem gry.

Tak więc, w grze bonusowej z jackpotem, masz 15 bębnów kręcących się pojedynczo. Zaczynasz od 3 obrotów, które rosną wraz z pojawianiem się symboli bonusowych. Symbole bonusowe pozostają na bębnach. Jeden pełny rząd symboli bonusowych zapewnia małego jackpota, dwa rzędy zapewniają głównego jackpota. Jeśli wszystkie trzy rzędy są pełne, czas spakować walizki i wyruszyć w podróż dookoła świata.

W tej grze slotowej, gracze kontrolują swój własny poziom zakładu poprzez zwiększanie lub zmniejszanie liczby monet na linię zakładu. Nominały monet wynoszą od $0.01 do $0.50, a poziomy zakładów od 1 do 10. Minimalny zakład to $0.20, a maksymalny to $100 na obrót. Możesz użyć funkcji MAX BET, aby postawić maksymalny zakład na monetę. Możesz również zwiększyć lub zmniejszyć wartość monet, a na koniec, automat Divine Fortune posiada przycisk autoplay.

Powiązany: Gry slots

Falling Wilds

Ponowne obroty Falling Wilds są jedną z czterech opcjonalnych funkcji. Funkcja ta zostanie uruchomiona, gdy na bębnach pojawi się symbol wild. Następnie przesuwa pozycję w dół i następuje ponowne zakręcenie. Funkcja Falling Wilds jest obecna zarówno w grze podstawowej, jak i w grze z darmowymi obrotami. Im więcej jokerów pojawi się na bębnach, tym więcej re-spinów otrzymasz. Pamiętaj, że symbole bonusowe nie wypadną tak długo, jak długo aktywne są Falling Wilds. Gra bonusowa Jackpot oraz darmowe spiny mogą zostać wygrane podczas ponownego zakręcenia Falling Wilds.

Wild on Wild Feature

Jest to kolejna ciekawa funkcja. Zarówno w grze głównej, jak i w darmowych obrotach, funkcja Wild-on-Wild jest aktywowana, gdy Overlay Wild uderzy w symbol Wild. Gdy symbol wild rozszerzy się na cały bęben, a wszystkie wygrane za ten obrót zostaną zaksięgowane na Twoim koncie, każdy symbol wild zostanie przesunięty o jedną pozycję pionowo na bębnach.

Jackpoty

Gracze mają szansę wygrać trzy jackpoty w Divine Fortune, chociaż każdy chce wygrać MEGA JACKPOT, który często przekracza $50,000.00. Ponieważ jest to progresywny jackpot, rośnie on wraz z liczbą graczy w grze, aż do momentu, gdy jeden szczęśliwy gracz go wygra.

Gra bonusowa z jackpotem jest aktywowana, gdy 3 lub więcej symboli bonusowych zostanie zebranych tylko w grze głównej, włączając w to re-spiny Falling Wilds. Zebrane symbole bonusowe są losowo umieszczane na bębnach, zanim rozpocznie się gra bonusowa z jackpotem. Każdy symbol bonusowy ma losową kwotę wygranej od 10 do 200 x poziom zakładu.

Podczas gry bonusowej z jackpotem, automat obraca 15 niezależnych bębnów, które obracają się pojedynczo. Gracz rozpoczyna grę bonusową z 3 obrotami, liczba obrotów zostaje zresetowana do 3, gdy podczas jednego obrotu na bębnach pojawi się symbol bonusu. Symbole bonusowe, które pojawią się w dowolnym miejscu na bębnach w grze bonusowej z jackpotem, pozostają na bębnach do momentu zakończenia gry bonusowej z jackpotem.

Jackpot jest rozgrywany tylko w grze bonusowej z jackpotem. Jeśli jedna linia jest wypełniona symbolami bonusowymi, wygrywasz małego jackpota i gra toczy się dalej. Jeśli dwie pełne linie zostaną wypełnione symbolami bonusowymi, gracz ma gwarancję wygrania głównego jackpota.

Jeśli wszystkie trzy rzędy będą wypełnione symbolami bonusowymi, zostaniesz głównym i jedynym zwycięzcą mega progresywnego jackpota.

Jackpot może zostać wygrany tylko podczas gry bonusowej i tylko jeden jackpot może zostać wygrany w jednej grze bonusowej. Po zakończeniu gry bonusowej z jackpotem, gra wraca do rundy, która aktywowała grę bonusową z jackpotem.

Darmowe spiny i bonusy

W grze dostępne są darmowe spiny. Funkcja darmowych obrotów zostanie aktywowana, gdy na bębnach pojawią się przynajmniej 3 symbole scatter. 3 scattery dają 5 darmowych obrotów, 4 symbole dają 8 obrotów, a 5 scatterów daje 12 darmowych obrotów.

Wniosek

Automat Divine Fortune zyskał popularność wśród graczy kasynowych dzięki wielu dużym wygranym, jakie przynosi ta gra. Twórcy gry mają matematykę w sam raz dla tej naprawdę ekscytującej i wysoko płatnej gry. Istnieje wiele filmów online, na których streamerzy wygrywają jackpoty, a społeczność graczy jest zawsze podekscytowana, aby zobaczyć, jaki będzie następny duży jackpot. Divine Fortune to prawdziwie wciągająca gra, która stale przyciąga nowych fanów dzięki swojej ekscytującej rozgrywce. Gwarantuje to niezapomniane wrażenia z gry na automatach za każdym razem. Funkcje automatu takie jak Free Spins, Falling Wilds re-spins i Expanding Wilds pomogą Ci wygrać.

Najczęściej zadawane pytania

Jak bezpieczna jest Divine Fortune?
Każda gra NetEnt jest certyfikowana i licencjonowana przez agencje regulacyjne, aby zapewnić, że gry są ewidentnie uczciwe i działają zgodnie z ich specyfikacją.
Jak mogę wygrać w Divine Fortune?
Pytanie za milion dolarów! 3 lub więcej symboli bonusowych przeniesie Cię do gry bonusowej z jackpotem. W grze z jackpotem, wypełnij 2 linie symbolami jackpota, aby wygrać jackpot. Trzy linie dają Ci mega progresywnego jackpota. Powodzenia!
Co sprawia, że Divine Fortune jest tak popularną grą?
Nie zawsze jest jasne, dlaczego gracze zakochują się w niektórych grach, a w innych nie, ale w przypadku Divine Fortune ma to związek z regularnymi jackpotami. Niektórzy gracze mogą preferować gry, które od czasu do czasu wypłacają wielomilionowe jackpoty, ale Divine Fortune skupia się na mniejszych progresywnych jackpotach, ale wystarczających, aby zmienić życie gracza.